Принцип роботи
Tecsar AHDW-60V2M - провідна камера стандарту AHD з високою роздільною здатністю Full HD 1080р (1920х1080).
- Режим "день/ніч" для переходу в ч/б інфрачервоний режим;
- Світлочутлива 1/2,8'' матриця Sony IMX322, роздільна здатність 2 Мп (HD1080p);
- Фокусна відстань 2,8-12 мм;
Функціональні особливості
- використання широкого динамічного діапазону (WDR);
- Компенсація зустрічного засвічення (BLC);
- Компенсації затемнення по краях кадру (LSC);
- Автоматичне коригування балансу білого (AWB);
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 2 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/2.9'' |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Фокусна відстань, мм | 2,8 – 12 мм |
| День ніч | є |
| Функції | DWDR, 3DNR, AE, AWB, AF, FLK, HLC/BLC |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 60 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживання струму з підсвічуванням/без | 400/100 мА |
| Діапазон робочих температур | -20°C +50°C |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | ф102 x 312 мм |
| Вага, г | 1,8 кг |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-60V2M?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-60V2M?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-60V2M в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-60V2M по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-60V2M, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеокамера AHD вулична Tecsar, Відеокамера Tecsar, вулична камера Tecsar




