Принцип роботи
Дротова камера AHD Tecsar AHDW-40F2M
- Автоматичне перемикання режиму «день/ніч»;
- Якісна світлочутлива матриця 1/2,9'' Sony IMX322 з роздільною здатністю 2.24 Мп;
- Роздільна здатність відеозапису Full HD (1080р);
- Підтримуються функції WDR, LSC, BLC, AWB, Defog;
- Широкий динамічний діапазон (WDR) дає;
- Компенсація затемнення по кутах кадру (LSC);
- Компенсації зустрічного засвічення (BLC);
- Автокоригування балансу білого (AWB);
- Автоматична експозиція (AE);
- Функція Defog дає
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 2 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/2.9'' |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Фокусна відстань, мм | 3,6 мм |
| День ніч | є |
| Функції | DWDR, 3DNR, AE, AWB, AF, FLK, HLC/BLC |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 40 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживання струму з підсвічуванням/без | 500/80 мА |
| Діапазон робочих температур | -30°C +70°C |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 170 x 76 x 72 мм |
| Вага, г | 700 г |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-40F2M?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-40F2M?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-40F2M в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-40F2M по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-40F2M, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеокамера AHD вулична Tecsar, Відеокамера Tecsar, вулична камера Tecsar




