Кольорова відеокамера АHD Tecsar AHDW-25F2M
Матриця 1/2.9" Sony IMX323 CMOS Sensor
- Спеціальна розробка камер відеоспостереження;
- Кольорова, підтримує режим «день/ніч»;
- Розмір 1/2.9", роздільна здатність 2,4 Мп (1920x1080);
- Параметри матриці дозволяють знімати відео високої чіткості;
- Підвищена якість передачі кольору дозволяє максимально реалістично відображати кольори в кадрі;
- Сенсор успішно працює в умовах низького освітлення;
- Робота з ІЧ підсвічуванням.
Процесор NVP2441H
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Дозвіл | 1920х1080 |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 2 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/2.8'' |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Фокусна відстань, мм | 2,9 мм |
| День ніч | є |
| Функції | 3DNR, AE, AWB, AF, DWDR |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 25 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживаний струм, ма | 500 мА |
| Діапазон робочих температур | -20 °С +60 °С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 157 x 70 x 66 мм |
| Вага, г | 650 г |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-25F2M?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-25F2M?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-25F2M в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-25F2M по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-25F2M, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеокамера AHD вулична Tecsar, Відеокамера Tecsar, вулична камера Tecsar




