Купольна АHD відеокамера Tecsar AHDD-2Mp-10Fl-FE
Функції
Матриця SmartSens CMOS Image Sensor SC2035
- Нова технологія для камер провідного відеоспостереження;
- Кольорова, підтримує режим «день/ніч»;
- Розмір 1/3", 2 Мп;
- Висока роздільна здатність Full HD (1920x1080);
- Параметри матриці дозволяють знімати відео високої чіткості;
- Матриця успішно працює в умовах низького освітлення;
- Робота з ІЧ підсвічуванням.
Процесор NEXTCHIP NVP2431H
.
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Дозвіл | 1920х1080 |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 2 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/2.9'' |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Фокусна відстань, мм | 1,56 мм |
| День ніч | є |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 20 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Діапазон робочих температур | -10 ° С - +50 ° С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 125 x 125 x 8 мм |
| Вага, г | 277 г |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-2Mp-10Fl-FE (fisheye)?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-2Mp-10Fl-FE (fisheye)?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-2Mp-10Fl-FE (fisheye) в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-2Mp-10Fl-FE (fisheye) по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-2Mp-10Fl-FE (fisheye), якщо він не підійде мені?




