Дротова камера AHD Tecsar AHDD-20F2M-A-out
Функції
- Високопродуктивний CMOS-сенсор Sony IMX322;
- Розмір сенсора 1/2.9'';
- Роздільна здатність 2,24 Мп (Full HD 1080p);
- Процесор Nextchip NVP2441H;
- Камера підтримує функції AE, AWB, 2D/3DNR, FLK, HLC/BLC;
- Функція авторегулювання експозиції AE;
- Опція автоматичного коригування балансу білого AWB;
- У разі низького освітлення камера автоматично перетворюється на чорно-білий режим;
- Тривимірне шумозаглушення 3DNR;
- Можливість придушення мерехтіння FLK;
- Функція компенсації зустрічного засвічення HLC/BLC
- Клас захисту корпусу камери IP 66;
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | ні |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 2 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/2.9'' |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Фокусна відстань, мм | 2,8 мм |
| День ніч | є |
| Функції | DWDR, 3DNR, AE, AWB, AF |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 20 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживаний струм, ма | 500 мА |
| Аудіовихід | є |
| Вбудований мікрофон | є |
| Діапазон робочих температур | -20 °С +60 °С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | ф 94,5 x 76 мм |
| Вага, г | 450 г |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-20F2M-A-out?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-20F2M-A-out?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-20F2M-A-out в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-20F2M-A-out по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-20F2M-A-out, якщо він не підійде мені?




