Відеокамера AHDSD-1Mp-40Vfl-18X є роботизованою вуличною PTZ-камерою.
- Корпус камери вміщує вуличне застосування;
- Положення об'єктива дистанційно регулюється у трьох осях;
- Обертання об'єктива здійснюється на 360 градусів по горизонталі та від 0 до 90 градусів по вертикалі;
- Об'єктив має 18-кратний оптичний зум;
- Управління поворотом об'єктива та трансфокацією здійснюється через BNC конектор;
- Підтримується 4 зони патрулювання та 50 точок спостереження;
- Дальність нічного ІЧ-підсвічування до 40 м;
- Високий клас захисту корпусу від пилу та вологи IP66.
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Дозвіл | 720p |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 1 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/3'' |
| Тип об'єктиву | трансфокальний |
| Фокусна відстань, мм | |
| День ніч | є |
| Функції | 18x зум, D-WDR, 2D-NR, PM, MD, HLI, AWB, AGC, AE |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 40 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживаний струм, ма | 4 А |
| Діапазон робочих температур | -20 °С +60 °С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 90% |
| Розміри | 150 х 243 мм |
| Вага, г | 2,1 кг |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Speed Dome AHD відеокамера Tecsar AHDSD-1Mp-40Vfl-18X?
-
Чи є гарантія на Speed Dome AHD відеокамера Tecsar AHDSD-1Mp-40Vfl-18X?
-
Скільки коштує Speed Dome AHD відеокамера Tecsar AHDSD-1Mp-40Vfl-18X в 2026 році?
-
Чи є доставка на Speed Dome AHD відеокамера Tecsar AHDSD-1Mp-40Vfl-18X по Україні?
-
Чи можна повернути Speed Dome AHD відеокамера Tecsar AHDSD-1Mp-40Vfl-18X, якщо він не підійде мені?
Мітки: IP-відеокамера Tecsar, відеокамера Tecsar, IP камера Tecsar, камера Tecsar, Speed Dome AHD відеокамера Tecsar, PTZ-камера



