Комплект провідної системи відеоспостереження
Функції
- Записує відео з 4 камер;
- Підтримує формат запису аналогового відео 720;
- Підтримка ONVIF;
- Записування відео на жорсткий диск SATA з об'ємом пам'яті до 10 Тб;
- Зручно структурований графічний інтерфейс;
- Українська та російська мови інтерфейсу;
- Сучасна технологія стискування Н.264;
- Управління відеореєстратором – ОС Linux;
- Реалізовано функцію цифрового зуму;
- Максимальна тривалість файлу, що записується - 120 хвилин;
- Реєстратор оснащений 1-м аудіовходом;
- Реєстратор оснащений портом USB-миші;
- Порт USB 2.0;
- Наявність вбудованого Ethernet-адаптера;
- Легкий віддалений доступ до Neo-First iOS, Android, Windows;
- циклічний режим запису;
- Система захищена паролем;
- Гнучке налаштування прав користувачів;
| Характеристика камеры | |
| Тип камер | вулична |
| Модель | Tecsar AHDW-2M-20F |
| Тип технології | AHD |
| Кількість камер | 4 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Дозвіл | 2 Mp (1080p) |
| Кольорова зйомка | є |
| Тип сенсора та його виробник | CMOS |
| Баланс білого | автоматичний |
| Фокусна відстань, мм | 3,6 мм |
| Функції | D-WDR, 2D-NR, PM, MD, HLI, AWB, AGC, AE |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 20 м |
| Діапазон робочих температур | -20 °С +60 °С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 65 x 148 мм |
| Характеристика видеорегистратора | |
| Модель | AHD Tecsar FHD - NeoFuturist |
| Кількість та тип відеовходів | 4 BNC |
| Кількість та тип аудіовходів/аудіовиходів | 1 RCA / 1 RCA |
| Стандарти запису відео | PAL/NTSC |
| До каналів запису в реальному часі | 4 |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі DVR | 4x1080p |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі HVR | 2xAHDH+2x1080p |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі NVR | 4x5M/16x1080p/16x960p |
| До VGA виходів | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 2 |
| HDMI-вихід | є |
| Ethernet | є |
| Управління PTZ | є |
| Підтримка мобільних пристроїв | є |
| Підтримка CMS | є |
| Тип носія | SATA HDD |
| К-во та максимальна ємність диска | 1 x 10 ТБ |
| Напруга живлення | 12 В |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C +40⁰C |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 210х200х50мм |
| Вага | 600 г |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT LUX?
-
Чи є гарантія на Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT LUX?
-
Скільки коштує Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT LUX в 2026 році?
-
Чи є доставка на Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT LUX по Україні?
-
Чи можна повернути Комплект відеоспостереження Tecsar 4OUT LUX, якщо він не підійде мені?




