Вулична IP-камера Tecsar IPW-3M-40V-poe
Матриця ON Semiconductor AR0330
- Кольорова, підтримує режим «день/ніч»;
- Розмір 1/3'';
- Преміум-роздільна здатність 3М, 2304 x 1296 пікселів (16:9);
- Висока частота кадрів при записі в максимальній роздільній здатності;
- Робота за умов низького рівня освітленості;
- Автовирівнювання рівня чорного;
- Працює за температури навколишнього середовища від -30 до +70 градусів Цельсія;
- Робота в інфрачервоному діапазоні
Процесор Ambarella A5S88
- Мультимедійний сигнальний процесор спеціалізований для роботи з цифровим відеосигналом;
- Побудований на базі технології процесорів ARM 11;
- Тактова частота процесора – 528 МГц;
- Обробка сигналу відео роздільною здатністю до 10М;
- Апаратно кодує та декодує потік відео у формати – JPEG, H.264;
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Дозвіл | |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 3 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Фокусна відстань, мм | 2,8 – 12 мм |
| День ніч | є |
| Частота кадрів, к/с | 16/25 к/с |
| Функції | Motion detection, Web remote configuration, CMS software |
| Формати стиснення | |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | |
| Підтримувані мережеві протоколи | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Тип інтерфейсу | провідний |
| PoE (Power over Ethernet) | є |
| Діапазон робочих температур | -20°C +50°C |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 90% |
| Розміри | 275 x 90,5 x 79,5 мм |
| Вага, г | 1,4 кг |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати IP-відеокамера Tecsar IPW-3M-40V-poe?
-
Чи є гарантія на IP-відеокамера Tecsar IPW-3M-40V-poe?
-
Скільки коштує IP-відеокамера Tecsar IPW-3M-40V-poe в 2026 році?
-
Чи є доставка на IP-відеокамера Tecsar IPW-3M-40V-poe по Україні?
-
Чи можна повернути IP-відеокамера Tecsar IPW-3M-40V-poe, якщо він не підійде мені?
Мітки: IP-відеокамера Tecsar, відеокамера Tecsar, IP камера Tecsar, камера Tecsar




