Вулична IP-камера Tecsar IPW-2M-40V-poe/2
- Кольорова, підтримує режим «день/ніч»;
- Розмір 1/3'', 2 Мп, 1920x1080 ефективних пікселів;
- Преміум-дозвіл Full HD при 60 кадрах в секунду;
- Роздільна здатність зображення до 1080p;
- Мінімізація ефекту змащеного зображення під час руху;
- Удосконалено коефіцієнт сигналу шумів +13dB;
- Найнижчий показник випадкових шумів.
- Винятково низька затримка коефіцієнта світла шумового сигналу;
- Стабільний рівень чорного, у тому числі за високої колірної температури
- Робота з ІЧ-світлодіодами;
Процесор Texas Instruments DM368
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 2 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/3'' |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Фокусна відстань, мм | 2,8 – 12 мм |
| Діафрагма | F2.0 |
| День ніч | є |
| Частота кадрів, к/с | 25 к/с, 30 к/с, 60 к/с |
| Формати стиснення | H.264, MPEG-4 |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 40 м |
| Тип інтерфейсу | провідний |
| PoE (Power over Ethernet) | є |
| Діапазон робочих температур | -30°C +70°C |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 312х133х102 мм |
| Вага, г | 1,8 кг |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати IP-відеокамера Tecsar IPW-2M-40V-poe/2?
-
Чи є гарантія на IP-відеокамера Tecsar IPW-2M-40V-poe/2?
-
Скільки коштує IP-відеокамера Tecsar IPW-2M-40V-poe/2 в 2026 році?
-
Чи є доставка на IP-відеокамера Tecsar IPW-2M-40V-poe/2 по Україні?
-
Чи можна повернути IP-відеокамера Tecsar IPW-2M-40V-poe/2, якщо він не підійде мені?
Мітки: IP-відеокамера Tecsar, відеокамера Tecsar, IP камера Tecsar, камера Tecsar



