IP-відеокамера 4MP TVT TD-9541E3 (D/PE/AR2) White f=2.8mm купити
Професійна IP-відеокамера TVT TD-9541E3 є ідеальним рішенням для здійснення відеоспостереження високої роздільної здатності. Стильний білий купольний дизайн камери гармонійно вписується у будь-який екстер'єр.
Основні характеристики
- Бренд: TVT
- Тип пристрою: IP-відеокамера
- Матеріал корпусу: Метал
- Роздільна здатність камери: 4 Мп (2592x1520)
- Зовнішній вигляд: Купольний
IP-відеокамера 4MP TVT TD-9541E3 (D/PE/AR2) White f=2.8mm - переваги
Висока роздільна здатність 4 Мп гарантує чіткість зображення, що записується, дозволяючи побачити найдрібніші деталі. Металевий корпус забезпечує додатковий захист від зовнішніх впливів, що робить цю модель ідеальною для встановлення на вулиці.
Застосування
Ця модель ідеально підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього використання в різних умовах: на підприємствах, в офісах, на території приватних домоволодінь або в громадських місцях.
Вибираючи IP-відеокамеру TVT TD-9541E3, Ви отримуєте надійний пристрій, який забезпечить високий рівень захисту та контролю за об'єктом. Простота встановлення та налаштування, а також висока якість складання підтверджують професійність вибору.
| Bitrate | 64Kbps - 8Mbps |
| PoE | Так |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовходи | Так |
| Відеокодек | Smart H.265/H.265+/H.265/Smart H.264/H.264+/H.264/MJPEG |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Зовнішній вигляд | Купольно |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Карта пам'яті | MicroSD картка до 256 ГБ |
| Мікрофон | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Серія | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручною |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Характеристика домофонной системы | |
| клас захисту | IP67 |
| Робоча вологість | 95% |
| Характеристика камеры | |
| Розміри | Ø 119/87.8 мм |
| Характеристика модулятора/делителя | |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Характеристика видеорегистратора | |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Характеристики централи | |
| живлення | DC 12 В/PoE |
| Вага | 650 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Характеристика монитора | |
| Бренд | TVT |
| Колір | Білий |
-
Як встановити та налаштувати IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9541E3 (D/PE/AR2) White f=2.8mm?
-
Чи є гарантія на IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9541E3 (D/PE/AR2) White f=2.8mm?
-
Скільки коштує IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9541E3 (D/PE/AR2) White f=2.8mm в 2026 році?
-
Чи є доставка на IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9541E3 (D/PE/AR2) White f=2.8mm по Україні?
-
Чи можна повернути IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9541E3 (D/PE/AR2) White f=2.8mm, якщо він не підійде мені?


