Підсилювач мобільного зв'язку Lintratek KW13A GSM для сигналу 2G/4G
Для поліпшення сигналу від мобільних операторів використовується GSM репітер Lintratek KW13A, який працює в умовах частоти 900 МГц. Основне завдання такого ретранслятора полягає у покращенні сигналу різних операторів мобільного зв'язку: Київстар, Vodafone, lifecell.
Представлена модель розрахована на експлуатацію в таких невеликих будинках, як:
• дачні будинки;
• квартири;
• офіси;
• котеджі, які знаходяться за містом та інше.
Завдяки продуманій конструкції, ретранслятор Lintratek KW13A допоможе виключити наявність усіляких проблем, які стосуються якості зв'язку:
• недозвон;
• обриви розмов;
• відсутність сигналу для зв'язку;
• коли не чути співрозмовника та інше.
Представлена модель стане незамінним помічником у побуті за рахунок економних витрат енергії, невеликої потужності. З цієї причини підсилювач GSM сигналу Lintratek KW13A застосовують з метою покращити сигнал, що надходить, з метою стабілізації зв'язку в невеликих будинках, що актуально для побутових користувачів.

Особливості конструкції та оперативного підключення
Максимально допустима площа покриття даного ретранслятора може змінюватись в межах 50-100 м2, забезпечуючи високу якість сигналу.
Конструктивно репітер Lintratek KW13A складається з таких важливих елементів:
• Міцний корпус, який забезпечує високий рівень захисту – IP40. В результаті всі внутрішні деталі надійно захищені від вологи, пилу та негативного впливу інших зовнішніх факторів.
• РК-дисплей, який знаходиться спереду та спрощує процес налаштування пристрою. На екрані можна побачити всі необхідні робочі дані рівня сигналу, що транслюються у реальному часі.
• Для використання антени (вуличної та кімнатної) передбачені роз'єми SMA-female.
Підсилювач сигналу Lintratek необхідно включати тільки після підключення всіх антени. Вулична антена вважається підсилюючою: її завдання полягає в прийомі сигналу, що надходить, подальшій передачі на репітер за допомогою кабельного з'єднання. Після того, як репітер посилив отриманий сигнал, він автоматично направляє його на кімнатну антену, що відповідає за передачу сигналу всередині будівлі. Тому якість роботи підсилювача багато в чому залежить від правильного монтажу та дотримання всіх етапів підключення.
|
|
|
|
|
Характеристики
| Стандарт зв'язку | GSM |
| Робочий діапазон частот | 900 МГц |
| Робота в мережі операторів | Київстар, Vodafone, Lifecell |
| Площа покриття | 100 м² |
| Коефіціент посилення | 65 Дб |
| Рівень шуму | < 3 Дб |
| Вихідна потужність | Uplink: 10 ±2 дБм / Downlink: 13 ±2 дБм |
| споживана потужність | 3 Вт |
| Дисплей | Є |
| Тип ВЧ роз'ємів | SMA-female |
| Вхідний імпеданс | 50 Ом |
| Ступінь захисту | IP40 |
| КСВ входів | 3 |
| Типи стільникових мереж | GSM |
| Нерівномірність АЧХ (дБ) | ±3 |
| Робочі температури | -10 до +55 |
| Живлення | AC: 100~240В, 50/60Гц DC: 5В, 1A |
| Габарити | 100 × 100 × 20 мм |
| Вага | 220 грам |
| Гарантія | 12 місяців |

-
Як встановити та налаштувати Репітер Lintratek KW13A GSM?
-
Чи є гарантія на Репітер Lintratek KW13A GSM?
-
Скільки коштує Репітер Lintratek KW13A GSM в 2026 році?
-
Чи є доставка на Репітер Lintratek KW13A GSM по Україні?
-
Чи можна повернути Репітер Lintratek KW13A GSM, якщо він не підійде мені?
Мітки: Репітер Lintratek













