Функції
- 7 дюймовий кольоровий рідкокристалічний дисплей;
- Виконання без трубки;
- Зручні сенсорні кнопки керування;
- 12 поліфонічних мелодій на вибір;
- Вбудований блок живлення.
- Управління електричним замком;
- Підтримка до двох панелей викликів;
- Регулювання яскравості, контрастності, кольору;
- Перегляд камер панелей викликів;
- Функція "Не турбувати";
- Адресний інтерком, загальний дзвінок по всіх моніторах.
| Характеристика домофонной системы | |
| Діагональ екрану | 7’’ |
| Колір корпусу | білий |
| Дозвіл | 480 х 234 |
| Вільні руки | є |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Унікальні функції | 12 поліфонічних мелодій виклику; функція "Аудіоняня" |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип установки | накладний |
| Гучний зв'язок | є |
| Підтримка SIP | ні |
| живлення | 100-240 В, 50-60 Гц |
| споживана потужність | 7Вт (не більше), 0,7 Вт (очікування) |
| Діапазон робочих температур | від 0 до +40°С |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 210 х 116 х 25 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеодомофон NeoLight Kappa?
-
Чи є гарантія на Відеодомофон NeoLight Kappa?
-
Скільки коштує Відеодомофон NeoLight Kappa в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеодомофон NeoLight Kappa по Україні?
-
Чи можна повернути Відеодомофон NeoLight Kappa, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеодомофон NeoLight, домофон NeoLight, домофони NeoLight




