Кольоровий відеодомофон NeoLight
Функції
- Зручне керування за допомогою 7-дюймового сенсорного РК екрану;
- Виконання без трубки, відмінний зв'язок із чистим звуком;
- Висока роздільна здатність камери 700 ТВЛ;
- Може працювати як відеореєстратор із детектором руху;
- Запис фото відвідувачів та відео на карту пам'яті;
- Можливість встановлення MP3 мелодій як сигнал виклику;
- Настроювання яскравості, контрасту, гучності, режиму відображення на дисплеї;
- Перегляд відео в реальному часі від панелі або камер;
- Управління електрозамком;
- Функція "Не турбувати";
- Перегляд у реальному часі відео від панелі виклику або камери;
- Можливість підключення 2 камер та 2 викликних панелей.
| Характеристика домофонной системы | |
| Діагональ екрану | 7’’ |
| Колір корпусу | білий |
| Дозвіл | 800 х 480 |
| Вільні руки | є |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Унікальні функції | можливість встановлення MP3 мелодій як сигнал; режим фоторамки або медіаплеєра |
| Слот для картки SD | є, ємністю до 32 Гб |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип установки | накладний |
| Гучний зв'язок | є |
| живлення | 15 В DC, (адаптер 220/15В у комплекті) |
| споживана потужність | 7Вт (не більше), 1 Вт (очікування) |
| Діапазон робочих температур | від 0 до +50°С |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 185 х 127 х 17 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Комплект відеодомофону Neolight Largo та NeoLight Optima?
-
Чи є гарантія на Комплект відеодомофону Neolight Largo та NeoLight Optima?
-
Скільки коштує Комплект відеодомофону Neolight Largo та NeoLight Optima в 2026 році?
-
Чи є доставка на Комплект відеодомофону Neolight Largo та NeoLight Optima по Україні?
-
Чи можна повернути Комплект відеодомофону Neolight Largo та NeoLight Optima, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеодомофон Neolight Largo, відеодомофон NeoLight Optima







