Кольоровий відеодомофон NeoLight
Функції комплекту
- Зручні сенсорні кнопки керування;
- Виконання без трубки, відмінний зв'язок із чистим звуком;
- Хороша роздільна здатність камери 600 ТВЛ;
- 12 поліфонічних мелодій виклику;
- Перегляд відео в реальному часі від панелі або камер;
- Управління електрозамком;
- Функція "Не турбувати";
- Інтерком між основним та додатковими моніторами.
| Характеристика домофонной системы | |
| Діагональ екрану | 7’’ |
| Колір корпусу | білий |
| Дозвіл | 600 TVL |
| Вільні руки | є |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Унікальні функції | 12 поліфонічних мелодій виклику |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип установки | накладний |
| Гучний зв'язок | є |
| живлення | Адаптер 220В |
| споживана потужність | 7Вт (не більше), 0,7 Вт (очікування) |
| Діапазон робочих температур | від 0 до +40°С |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 210 х 116 х 25 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Комплект відеодомофону Neolight Kappa та Neolight Start?
-
Чи є гарантія на Комплект відеодомофону Neolight Kappa та Neolight Start?
-
Скільки коштує Комплект відеодомофону Neolight Kappa та Neolight Start в 2026 році?
-
Чи є доставка на Комплект відеодомофону Neolight Kappa та Neolight Start по Україні?
-
Чи можна повернути Комплект відеодомофону Neolight Kappa та Neolight Start, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеодомофон Neolight Kappa, відеодомофона Neolight Start







