Функції
Панель підходить до всіх кольорових відеодомофонів Hikvision;
Кольорова камера з роздільною здатністю 1,3 Мп (1280 х 720), кут огляду об'єктива 120 °;
Підтримка двонаправлених розмов;
Адаптивне ІЧ-підсвічування;
Тривожні входи (4) та 1 вихід;
Вбудований картридер IC;
Модуль для змінних карток із прізвищами власників приміщень (1);
Кнопка запиту вихід;
Вологозахищений, пилозахищений, металевий корпус;
Накладний монтаж;
Колір корпусу сріблястий.
| Характеристика домофонной системы | |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Кількість абонентів | |
| Дозвіл | 1,3 Мп |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Підтримка Wi-Fi | ні |
| Кут огляду горизонталь/вертикаль | |
| Гучний зв'язок | є |
| Підтримка SIP | ні |
| живлення | 12В DC |
| споживана потужність | до 12 Вт макс. |
| Діапазон робочих температур | -40 ° С - 70 ° С |
| Робоча вологість | не більше 90% |
| Розміри | 182 × 100 x 32.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати IP панель виклику Hikvision DS-KV8102-IM?
-
Чи є гарантія на IP панель виклику Hikvision DS-KV8102-IM?
-
Скільки коштує IP панель виклику Hikvision DS-KV8102-IM в 2026 році?
-
Чи є доставка на IP панель виклику Hikvision DS-KV8102-IM по Україні?
-
Чи можна повернути IP панель виклику Hikvision DS-KV8102-IM, якщо він не підійде мені?
Мітки: IP панель виклику Hikvision, панель виклику Hikvision, IP панель виклику, панель виклику IP



