Функції
Панель підходить до всіх кольорових відеодомофонів Hikvision;
Кольорова камера з роздільною здатністю 1,3 Мп (1280 х 720), кут огляду об'єктива 120 °;
3,5 дюймовий TFT ЖК дисплей (роздільна здатність 128 х 64);
Підтримка двонаправлених розмов;
Діодне підсвічування кнопок;
Нічне бачення;
Вбудований картридер IC;
Вологозахищений, пилозахищений, пластиковий корпус;
Накладний монтаж;
Колір корпусу чорний
| Характеристика домофонной системы | |
| Колір корпусу | чорний |
| Кількість абонентів | багатоквартирна |
| Дозвіл | 1,3 Мп |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип установки | накладний |
| Підтримка Wi-Fi | ні |
| Кут огляду горизонталь/вертикаль | |
| Гучний зв'язок | є |
| Підтримка SIP | ні |
| живлення | 12В DC |
| споживана потужність | до 12 Вт макс. |
| Діапазон робочих температур | -40 ° С - 70 ° С |
| Робоча вологість | не більше 90% |
| Розміри | 418 х 145 x 61мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати IP панель виклику Hikvision DS-KD8102-V?
-
Чи є гарантія на IP панель виклику Hikvision DS-KD8102-V?
-
Скільки коштує IP панель виклику Hikvision DS-KD8102-V в 2026 році?
-
Чи є доставка на IP панель виклику Hikvision DS-KD8102-V по Україні?
-
Чи можна повернути IP панель виклику Hikvision DS-KD8102-V, якщо він не підійде мені?
Мітки: IP панель виклику Hikvision, панель виклику Hikvision, IP панель виклику, панель виклику IP




