Функції
Панель підходить до всіх кольорових відеодомофонів;
Кольорова камера з роздільною здатністю 1,3 Мп, кут огляду об'єктива 75 ° / 55 °;
3,5 дюймовий LCD дисплей (роздільна здатність 128 х 64);
Підтримка двонаправлених розмов;
Діодне підсвічування кнопок;
Нічне бачення;
Вбудований картридер IC;
Вологозахищений, пилозахищений, пластиковий корпус;
Накладний монтаж;
Колір корпусу сріблястий.
| Характеристика домофонной системы | |
| Колір корпусу | білий |
| Кількість абонентів | багатоквартирна |
| Дозвіл | 1,3 Мп |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип установки | накладний |
| Підтримка Wi-Fi | ні |
| Кут огляду горизонталь/вертикаль | |
| Гучний зв'язок | є |
| Вбудований блок пам'яті | є |
| Підтримка SIP | є |
| живлення | DC 10 - 15В |
| споживана потужність | очікування ≤1Вт, робота ≤5Вт |
| Діапазон робочих температур | |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Вага | 0.5 кг |
| Розміри | 141 х 100 х 16,8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати IP панель виклику Dahua VTO1210A-X?
-
Чи є гарантія на IP панель виклику Dahua VTO1210A-X?
-
Скільки коштує IP панель виклику Dahua VTO1210A-X в 2026 році?
-
Чи є доставка на IP панель виклику Dahua VTO1210A-X по Україні?
-
Чи можна повернути IP панель виклику Dahua VTO1210A-X, якщо він не підійде мені?
Мітки: IP панель виклику Dahua, панель панель Dahua, IP панель виклику, панель виклику IP



