Характеристики
- Внутрішній жорсткий диск типорозміру 3,5";
- Інтерфейс SATAIII максимально збільшує швидкість передачі;
- Місткість 6TB;
- Об'єм буфера 128 Мб;
- Швидкість передачі 600 МБ/с;
- Швидкість обертання шпинделя 5900 об/хв;
- Максимальна споживана потужність 9 Вт;
- Розміри, вага: 147 х 101.85 х 26.11 мм, 780 г.
| Характеристика жесткого диска | |
| Тип | внутрішній |
| Типорозмір | 3.5" |
| Інтерфейс | SATA |
| Місткість | 6 ТБ |
| Об'єм буфера | 128 МБ |
| Швидкість обертання шпинделя | 5900 об/хв |
| Максимальна споживана потужність | 9 Вт |
| Розміри | 147 х 101.85 х 26.11 мм |
| Вага | 780 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Жорсткий диск Seagate Surveillance 6ТB 128MB ST6000VX0001 3.5 SATA III?
-
Чи є гарантія на Жорсткий диск Seagate Surveillance 6ТB 128MB ST6000VX0001 3.5 SATA III?
-
Скільки коштує Жорсткий диск Seagate Surveillance 6ТB 128MB ST6000VX0001 3.5 SATA III в 2026 році?
-
Чи є доставка на Жорсткий диск Seagate Surveillance 6ТB 128MB ST6000VX0001 3.5 SATA III по Україні?
-
Чи можна повернути Жорсткий диск Seagate Surveillance 6ТB 128MB ST6000VX0001 3.5 SATA III, якщо він не підійде мені?
Мітки: Жорсткий диск 3.5 Seagate Surveillance, Жорсткий диск 3.5, Жорсткий диск Seagate Surveillance




