Функції та особливості
- Внутрішній жорсткий диск типорозміру 3,5";
- Інтерфейс SATA II;
- Місткість 2 TБ;
- Об'єм буфера 64 МБ;
- Швидкість обертання шпинделя 5400 – 7200 об/хв;
- Максимальна споживана потужність 4,5 Вт;
- Розміри 117x102x26 мм;
- Вага 640
| Характеристика жесткого диска | |
| Тип | внутрішній |
| Типорозмір | 3.5" |
| Інтерфейс | SATA |
| Місткість | 2 ТБ |
| Об'єм буфера | 64 МБ |
| Швидкість обертання шпинделя | IntelliPower (5400 - 7200 об/хв) |
| Максимальна споживана потужність | 4,5 Вт |
| Розміри | 147 x 102 x 26 мм |
| Вага | 640 г |
| Гарантія | 36 місяців |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Жорсткий диск 3.5" Western Digital AV-GP 2TB 64MB WD20EURS SATA II?
-
Чи є гарантія на Жорсткий диск 3.5" Western Digital AV-GP 2TB 64MB WD20EURS SATA II?
-
Скільки коштує Жорсткий диск 3.5" Western Digital AV-GP 2TB 64MB WD20EURS SATA II в 2026 році?
-
Чи є доставка на Жорсткий диск 3.5" Western Digital AV-GP 2TB 64MB WD20EURS SATA II по Україні?
-
Чи можна повернути Жорсткий диск 3.5" Western Digital AV-GP 2TB 64MB WD20EURS SATA II, якщо він не підійде мені?
Мітки: Жорсткий диск 3.5 Seagate Western Digital, Жорсткий диск 3.5, Жорсткий диск Western Digital



