Функції
- Внутрішній жорсткий диск типорозміру 3,5";
- Інтерфейс SATA III;
- Ємність10 TБ;
- Об'єм буфера 256 МБ;
- Швидкість обертання шпинделя 7200 об/хв;
- Середній час очікування – 4 мс;
- Максимальна споживана потужність 7 Вт;
- Розміри 147 x 102 x 26 мм;
- Вага 650
| Характеристика жесткого диска | |
| Тип | внутрішній |
| Типорозмір | 3.5" |
| Інтерфейс | SATA |
| Місткість | 10 ТБ |
| Об'єм буфера | 256 МБ |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Середній час очікування | 4 мс |
| Максимальна споживана потужність | 7 Вт |
| Розміри | 147 x 102 x 26 мм |
| Вага | |
| Гарантія | 36 місяців |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk HDD 10TB 7200rpm 256MB ST10000VX0004 SATAIII?
-
Чи є гарантія на Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk HDD 10TB 7200rpm 256MB ST10000VX0004 SATAIII?
-
Скільки коштує Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk HDD 10TB 7200rpm 256MB ST10000VX0004 SATAIII в 2026 році?
-
Чи є доставка на Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk HDD 10TB 7200rpm 256MB ST10000VX0004 SATAIII по Україні?
-
Чи можна повернути Жорсткий диск 3.5" Seagate SkyHawk HDD 10TB 7200rpm 256MB ST10000VX0004 SATAIII, якщо він не підійде мені?
Мітки: Жорсткий диск 3.5 Seagate BarraCuda, Жорсткий диск 3.5, Жорсткий диск BarraCuda



