Функції
- Працює під керуванням вбудованої ОС LINUX;
- Підтримує синхронний запис 16 каналів у форматі AHD-Н (1080p, 15 fps) або AHD-N (1080N, 25 fps);
- У гібридному режимі 8 каналів у форматі AHD-H та цифрового сигналу по 4 каналах 1080p;
- У мережевий режим формат 960P, 1080P або 3Мп, або 4 канали у форматі 5Мп;
- Підтримка ONVIF;
- Відтворення запису по 8 каналах формату AHD-Н (1080p, 15 fps);
- Сучасна технологія стискування Н.264;
- Моніторинг у режимі реального часу (Full-HD Real-Time display) з роздільною здатністю 1080p;
- Підтримка 2 дисків SATA із загальним обсягом пам'яті до 20 ТБ;
- Зручний графічний інтерфейс;
- Українська та російська мови інтерфейсу;
- Реалізовано функцію цифрового зуму;
- Для перегляду відео Ви можете підключення (VGA-вихід), (HDMI-вихід);
- Реалізовано зручний алгоритм пошуку файлів;
- Реєстратор оснащений 6 аудіовходами для запису звуку;
- Реєстратор оснащений 2 портами USB 2.0;
Доступ до реєстратора з мобільних пристроїв
| Характеристика видеорегистратора | |
| Кількість та тип відеовходів | 16 BNC |
| Кількість та тип аудіовходів/аудіовиходів | 6 RCA / 1 RCA |
| Стандарти запису відео | PAL/NTSC |
| До каналів запису в реальному часі | 20 |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі DVR | 16x720p/16x1080N |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі HVR | 8x1080N+8x960p |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі NVR | 16x960p/8x1080p/4x3M/4x5M |
| К-ть каналів одночасного відтворення | 16 |
| До VGA виходів | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 2 |
| HDMI-вихід | є |
| Ethernet | 10/100 Мбіт |
| Управління PTZ | є |
| Підтримка мобільних пристроїв | є |
| Технологія "хмара" | є |
| Підтримка CMS | є |
| Тип носія | SATA HDD |
| К-во та максимальна ємність диска | 2 x 10 ТБ |
| К-ть охоронних входів | 4 |
| К-ть охоронних виходів | 1 |
| Інтерфейс RS485 | є |
| 3G | так (опціонально) |
| Wi-Fi | так (опціонально) |
| Напруга живлення | 12 В |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C +40⁰C |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 350x295x47 мм |
| Вага | 1,8 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеореєстратор AHD Tecsar L16CH6A-HD?
-
Чи є гарантія на Відеореєстратор AHD Tecsar L16CH6A-HD?
-
Скільки коштує Відеореєстратор AHD Tecsar L16CH6A-HD в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеореєстратор AHD Tecsar L16CH6A-HD по Україні?
-
Чи можна повернути Відеореєстратор AHD Tecsar L16CH6A-HD, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеореєстратор AHD Tecsar, відеореєстратор Tecsar, відеореєстратор AHD, реєстратор Tecsar



