Функції
- Працює під керуванням вбудованої ОС LINUX;
- Підтримує синхронний запис аналогового сигналу 8 каналами у форматі 1080N (25 к/с)/1080P (12 к/с);
- У гібридному режимі підтримує синхронний запис аналогового сигналу по 4 каналах у форматі AHD-H (1080р) та цифрового сигналу по 4 каналах у форматі 1080p;
- У мережному режимі підтримує синхронний запис по 16 каналах у форматі 960p, по 8 каналах у форматі 1080p, по 4 каналах у форматі 3Мп або 5Мп;
- Підтримка ONVIF;
- Синхронне відтворення запису на 4 каналах у форматі AHD-H (2Мп Full HD) або 8 каналах у форматі 1080N (1Мп);
- Сучасна технологія стиснення Н.264 дозволяє записувати на носій більше відеофайлів, ніж будь-які інші;
- Підтримка 2 дисків SATA із загальним обсягом пам'яті до 20 ТБ;
- Зручний графічний інтерфейс, що полегшує роботу з реєстратором;
- Українська та російська мови інтерфейсу;
- Реалізована функція цифрового зуму, що дозволяє збільшити області зображення, що цікавлять;
- Для перегляду відео Ви можете підключити відеореєстратор до звичайного телевізора (BNC-вихід), комп'ютерного монітора (VGA-вихід) або ресиверів, плеєрів, рекордерів, відеокарт, телевізорів та домашніх кінотеатрів (HDMI-вихід);
- Реалізовано зручний алгоритм пошуку файлів в архіві за датою, часом, типом події, каналом запису;
- Реєстратор оснащений 8 аудіовходами для запису звуку та одним аудіовиходом для відтворення записаного/записуваного звуку;
- Реєстратор має порт RS485;
- Реєстратор оснащений 2 портами USB 2.0;
Доступ до реєстратора з мобільних пристроїв
| Характеристика видеорегистратора | |
| Кількість та тип відеовходів | 8 BNC |
| Кількість та тип аудіовходів/аудіовиходів | 8 RCA / 1 RCA |
| Стандарти запису відео | PAL/NTSC |
| Дозвіл запису | 5M, 3M, 1080p, 1080N |
| До каналів запису в реальному часі | 8 |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі DVR | 8xAHDH/8x1080N |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі HVR | 4xAHDH+4x1080p |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі NVR | 4x3M/4x5M/8x1080p/16x960p |
| К-ть каналів одночасного відтворення | 8 |
| До VGA виходів | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 2 |
| HDMI-вихід | є |
| Ethernet | 10/100 Мбіт |
| Управління PTZ | є |
| Підтримка мобільних пристроїв | є |
| Технологія "хмара" | є |
| Підтримка CMS | є |
| Тип носія | SATA HDD |
| К-во та максимальна ємність диска | 2 x 10 ТБ |
| К-ть охоронних входів | 4 |
| К-ть охоронних виходів | 1 |
| Інтерфейс RS485 | є |
| 3G | так (опціонально) |
| Wi-Fi | так (опціонально) |
| Напруга живлення | 12 В |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C +40⁰C |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 350 х 296 х 44 мм |
| Вага | 1,8 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеореєстратор AHD Tecsar HDVR L8CH8A-FHD?
-
Чи є гарантія на Відеореєстратор AHD Tecsar HDVR L8CH8A-FHD?
-
Скільки коштує Відеореєстратор AHD Tecsar HDVR L8CH8A-FHD в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеореєстратор AHD Tecsar HDVR L8CH8A-FHD по Україні?
-
Чи можна повернути Відеореєстратор AHD Tecsar HDVR L8CH8A-FHD, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеореєстратор AHD Tecsar, відеореєстратор Tecsar, відеореєстратор AHD, реєстратор Tecsar



