Принцип роботи
- Працює під керуванням вбудованої ОС LINUX;
- Підтримує AHD-Н (1080p) із швидкістю 12 кадрів/с;
- У гібридному режимі за форматом AHD-Н (1080p) та цифрового сигналу по 4 каналах (4x1080p);
- у мережному режимі у форматі 3М або 5М;
- Підтримка ONVIF;
- Відтворення у форматі AHD-Н (15 кадрів/с) або 8 каналів у форматі AHD-N (25 кадрів/с);
- Сучасна технологія стискування Н.264;
- Моніторинг у режимі (Full-HD Real-Time display) з роздільною здатністю 1080p;
- Підтримка 1 диска SATA із загальним обсягом пам'яті до 10 ТБ;
- Зручний графічний інтерфейс;
- Українська та російська мови інтерфейсу;
- Цифрового зуму, збільшення зображення;
- Виходи (BNC-вихід), (VGA-вихід) (HDMI-вихід);
- Реалізовано зручний алгоритм пошуку файлів;
- Реєстратор оснащений 4 аудіовходами для запису звуку;
- Реєстратор оснащений 2 портами USB 2.0;
Доступ до реєстратора з мобільних пристроїв
| Характеристика видеорегистратора | |
| Кількість та тип відеовходів | 8 BNC |
| Кількість та тип аудіовходів/аудіовиходів | 4 RCA / 1 RCA |
| Стандарти запису відео | PAL/NTSC |
| Дозвіл запису | 5M, 3M, 1080p, 1080N |
| До каналів запису в реальному часі | 8 |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі DVR | 8xAHDH/8x1080N |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі HVR | 4xAHDH+4x1080p |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі NVR | 1x1080p+8x720p/4x1080p/20x960H |
| К-ть каналів одночасного відтворення | 4 |
| До VGA виходів | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 2 |
| HDMI-вихід | є |
| Ethernet | 10/100 Мбіт |
| Управління PTZ | є |
| Підтримка мобільних пристроїв | є |
| Технологія "хмара" | є |
| Підтримка CMS | є |
| Тип носія | SATA HDD |
| К-во та максимальна ємність диска | 1 x 10 ТБ |
| Інтерфейс RS485 | є |
| Wi-Fi | так (опціонально) |
| Напруга живлення | 12 В |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C +40⁰C |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 255 х 236 х 44 мм |
| Вага | 1,3 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеореєстратор AHD Tecsar B8CH4A-FHD?
-
Чи є гарантія на Відеореєстратор AHD Tecsar B8CH4A-FHD?
-
Скільки коштує Відеореєстратор AHD Tecsar B8CH4A-FHD в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеореєстратор AHD Tecsar B8CH4A-FHD по Україні?
-
Чи можна повернути Відеореєстратор AHD Tecsar B8CH4A-FHD, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеореєстратор AHD Tecsar, відеореєстратор Tecsar, відеореєстратор AHD, реєстратор Tecsar



