- Працює під керуванням вбудованої ОС LINUX;
- Запис аналогового сигналу 4 каналами у форматі 1080р (з частотою 12 кадрів/с) або 1080N (з частотою 25 кадрів/с);
- Запис аналогового сигналу 2 каналами у форматі 1080р і цифрового сигналу 2 каналами 1080p;
- Запис по 8 каналах у форматі 1080p або 9600p, або запис по 4 каналах у форматі 3Мп;
- Підтримка ONVIF;
- Відтворення запису 4 каналами;
- Сучасна технологія стискування Н.264;
- Моніторинг у режимі реального часу (Full-HD Real-Time display);
- Підтримка 1 диска SATA із загальним обсягом пам'яті до 10 ТБ;
- Зручний графічний інтерфейс, що полегшує роботу з реєстратором;
- Українська та російська мови інтерфейсу;
- Реалізовано функцію цифрового зуму;
- Виходи (VGA-вихід), (HDMI-вихід);
- Реєстратор оснащений 4 аудіовходами для запису звуку;
- Реєстратор має порт RS485;
- Реєстратор оснащений 2 портами USB 2.0;
Доступ до реєстратора з мобільних пристроїв
| Характеристика видеорегистратора | |
| Кількість та тип відеовходів | 4 BNC |
| Кількість та тип аудіовходів/аудіовиходів | 4 RCA / 1 RCA |
| Стандарти запису відео | PAL/NTSC |
| Дозвіл запису | 3M, 1080p, 960р, 1080N |
| До каналів запису в реальному часі | 4 |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі DVR | 4x1080p |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі HVR | 2xAHDH+2x1080p |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі NVR | 4x3M/8x1080p/8x960p |
| К-ть каналів одночасного відтворення | 4 |
| До VGA виходів | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 2 |
| HDMI-вихід | є |
| Ethernet | 10/100 Мбіт |
| Управління PTZ | є |
| Підтримка мобільних пристроїв | є |
| Технологія "хмара" | є |
| Підтримка CMS | є |
| Тип носія | SATA HDD |
| К-во та максимальна ємність диска | 1 x 10 ТБ |
| Інтерфейс RS485 | є |
| Wi-Fi | так (опціонально) |
| Напруга живлення | 12 В |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C +40⁰C |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 255 х 236 х 44 мм |
| Вага | 1,3 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеореєстратор AHD Tecsar B4CH4A-FHD?
-
Чи є гарантія на Відеореєстратор AHD Tecsar B4CH4A-FHD?
-
Скільки коштує Відеореєстратор AHD Tecsar B4CH4A-FHD в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеореєстратор AHD Tecsar B4CH4A-FHD по Україні?
-
Чи можна повернути Відеореєстратор AHD Tecsar B4CH4A-FHD, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеореєстратор AHD Tecsar, відеореєстратор Tecsar, відеореєстратор AHD, реєстратор Tecsar



