- Tecsar AHDW-60V1M - вулична AHD
Технічні характеристики
- Світлочутлива матриця 1/3" Sony IMX225;
- Основний потік відеозапису 25 к/с при роздільній здатності 960р або 720р;
- Підсвічування EXIR дальність до 60 м;
- Фокусною відстанню 2,8-12 мм.
- Підтримка формату HD 960p/720р (1280×960/1280/720);
- Ступенем захисту IP66, вона вологозахищена/всепогодна;
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 1,3 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | SONY IMX225 |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/3'' |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Фокусна відстань, мм | 2,8 – 12 мм |
| День ніч | є |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 60 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживання струму з підсвічуванням/без | 400/100 мА |
| Діапазон робочих температур | -30°C +70°C |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 312x133x102 мм |
| Вага, г | 1,8 кг |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-60V1M?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-60V1M?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-60V1M в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-60V1M по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-60V1M, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеокамера AHD вулична Tecsar, Відеокамера Tecsar, вулична камера Tecsar




