Дротова камера AHD Tecsar AHDW-40F1M
Функції
- Автоматичне перемикання режиму «день/ніч»;
- Якісна світлочутлива матриця 1/3'' Sony IMX238;
- Роздільна здатність HD 960р, 1.37 Мп;
- Підтримується цифрова стабілізація зображення;
- Підтримуються функції WDR, LSC, BLC, AWB;
- Широкий динамічний діапазон (WDR);
- Компенсація затемнення по кутах кадру (LSC);
- Компенсації зустрічного засвічення (BLC);
- Автокоригування балансу білого (AWB);
- Автоматична експозиція (AE).
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 1,3 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | SONY IMX225 |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/3'' |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Фокусна відстань, мм | 3,6 мм |
| День ніч | є |
| Функції | DWDR, 3DNR, AE, AWB, AF, FLK, HLC/BLC |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 40 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживання струму з підсвічуванням/без | 350 мА |
| Діапазон робочих температур | -20 °С +60 °С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | ф74 x 177 мм |
| Вага, г | 700 г |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-40F1M?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-40F1M?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-40F1M в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-40F1M по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-40F1M, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеокамера AHD вулична Tecsar, Відеокамера Tecsar, вулична камера Tecsar




