Tecsar AHDW-2Mp-60Vfl - вулична AHD відеокамера
- Спеціальна розробка камер відеоспостереження;
- Кольорова, підтримує режим «день/ніч»;
- Розмір 1/2.9", роздільна здатність 2,4 Мп (1920x1080);
- Параметри матриці дозволяють знімати відео високої чіткості;
- Підвищена якість кольору дозволяє максимально реалістично відображати кольори в кадрі;
- Сенсор успішно працює в умовах низького освітлення;
- Робота з ІЧ підсвічуванням.
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 2 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | SONY IMX322 |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/2.9'' |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Фокусна відстань, мм | 2,8 – 12 мм |
| День ніч | є |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 60 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживаний струм, ма | 700 мА |
| Діапазон робочих температур | -30°C +70°C |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 312x133x102 мм |
| Вага, г | 1,8 кг |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-2Mp-60Vfl?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-2Mp-60Vfl?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-2Mp-60Vfl в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-2Mp-60Vfl по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-2Mp-60Vfl, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеокамера AHD вулична Tecsar, Відеокамера Tecsar, вулична камера Tecsar




