Дротова камера AHD Tecsar AHDW-20F2M
Мікропроцесорне управління
- Процесор Nextchip NVP2441H;
- Підтримка AE, AWB, AF, 2D/3DNR, FLK, HLC/BLC, Private Zone
- Регулювання яскравості AE дозволяє;
- Автоматичне коригування балансу білого AWB;
- Автоматичне фокусування AF;
- Тривимірне шумозаглушення 3DNR;
- Пригнічення мерехтіння FLK;
- Компенсації зустрічного засвічення HLC/BLC;
- маскування приватних зон Private Zone
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 2 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/2.9'' |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Фокусна відстань, мм | 3,6 мм |
| День ніч | є |
| Функції | DWDR, 3DNR, AE, AWB, AF, FLK, HLC/BLC |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 20 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживання струму з підсвічуванням/без | 290/70 мА |
| Діапазон робочих температур | -30°C +70°C |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 148х65 мм |
| Вага, г | 500 г |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-20F2M?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-20F2M?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-20F2M в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-20F2M по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-20F2M, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеокамера AHD вулична Tecsar, Відеокамера Tecsar, вулична камера Tecsar




