Дротова камера AHD Tecsar AHDW-100V3M
Функції
- Нічна інфрачервона підсвічування з ефективною дальністю до 100 м;
- Камера оснащена кольоровою матрицею 1/3" ON Semiconductor (ex-Aptina) AR0330 CMOS Sensor з роздільною здатністю 3.1 Мп;
- Об'єктив із змінною фокусною відстанню 2,8-12 мм;
- Автоматична корекція балансу;
- Автоматична гамма-корекція зображення;
- Автоматичні експозиції.
Мікропроцесорне управління
- Процесор Nextchip NVP2470;
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 3 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/3'' |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Фокусна відстань, мм | 2,8 – 12 мм |
| День ніч | є |
| Функції | 2DNR, AE, AWB, AF, DWDR |
| Формати стиснення | H.264 |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 100 м |
| Тип інтерфейсу | провідний |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживання струму з підсвічуванням/без | 550/100 мА |
| Діапазон робочих температур | -20 °С +60 °С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 312 x 133 x 102 мм |
| Вага, г | 1,8 кг |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100V3M?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100V3M?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100V3M в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100V3M по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100V3M, якщо він не підійде мені?




