Дротова камера AHD Tecsar AHDW-100F1M-light
Функції
- Камера оснащена кольоровою матрицею 1/3" Sony IMX225 з роздільною здатністю 1.3 Мп;
- Процесор Nextchip NVP2431H;
- Функції AE, AWB, AF, 2D/3DNR, DWDR
- функція регулювання яскравості AE;
- Функція автоматичного коригування балансу білого AWB;
- Функція автоматичного фокусування AF;
- Функція тривимірного шумоподавлення 3DNR;
- функція DWDR;
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 1,3 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | SONY IMX225 |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/3'' |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Фокусна відстань, мм | 6 мм |
| День ніч | є |
| Функції | DWDR, 3DNR, AE, AWB, AF |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 100 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживання струму з підсвічуванням/без | 540/80 мА |
| Діапазон робочих температур | -20 °С +60 °С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 162 х 88 х 86 мм |
| Вага, г | 600 г |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100F1M-light?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100F1M-light?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100F1M-light в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100F1M-light по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100F1M-light, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеокамера AHD вулична Tecsar, Відеокамера Tecsar, вулична камера Tecsar




