Кольорова відеокамера АHD Tecsar AHDD-30V3M-out
Матриця ON Semiconductor (ex-Aptina) AR0330 CMOS Sensor
- Кольорова, підтримує режим «день/ніч»;
- Розмір 1/3", ультрависока роздільна здатність 3,1 Мп (2048x1536);
- Параметри матриці дозволяють знімати відео високої чіткості;
- Підвищена якість перенесення кольорів;
- Сенсор успішно працює в умовах низького освітлення;
- Робота з ІЧ підсвічуванням;
- Підтримуються функції AE, AWB, AF, 2DNR.
- Функція шумоподавлення 2DNR;
Процесор NEXTCHIP NVP2470
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Дозвіл | 2048х1536 |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 3 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/3'' |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Фокусна відстань, мм | 2,8 – 12 мм |
| День ніч | є |
| Функції | 2DNR, AE, AWB, AF |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 30 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживання струму з підсвічуванням/без | 410/80 мА |
| Діапазон робочих температур | -20 °С +60 °С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 90% |
| Розміри | Ø131 х 93 мм |
| Вага, г | 800 г |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-30V3M-out?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-30V3M-out?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-30V3M-out в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-30V3M-out по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-30V3M-out, якщо він не підійде мені?




