- Купольна АHD відеокамера Tecsar AHDD-30V2M-out
Матриця IMX322
- Розмір 1/2.9'';
- Роздільна здатність 2,24 Мп, HD 1080p
- Продуктивний процесор Nextchip NVP2441H.;
- Процесор AE, AWB, AF, 2D/3DNR, FLK, HLC/BLC
- функція регулювання яскравості AE;
- Функція автоматичного коригування балансу білого AWB;
- Функція автоматичного фокусування AF;
- Функція тривимірного шумоподавлення 3DNR;
- Функція придушення мерехтіння FLK;
- Функції компенсації зустрічного засвічення HLC/BLC
| Характеристика камеры | |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Дозвіл | 1920х1080 |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 2 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/2.9'' |
| Тип об'єктиву | варіофокальний |
| Фокусна відстань, мм | 2,8 – 12 мм |
| День ніч | є |
| Функції | 3DNR, AE, AWB, AF, DWDR |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 30 м |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Споживаний струм, ма | 500 мА |
| Діапазон робочих температур | -20 °С +60 °С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 90% |
| Розміри | 125 x 105 x 135 мм |
| Вага, г | 800 г |
| Гарантія, міс | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-30V2M-out?
-
Чи є гарантія на Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-30V2M-out?
-
Скільки коштує Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-30V2M-out в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-30V2M-out по Україні?
-
Чи можна повернути Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-30V2M-out, якщо він не підійде мені?




