Тепловізійна IP-відеокамера 5MP TVT TD-5422E1 (PE/VT) f=4mm, thermal 256x192 f=3.2mm купити
Високотехнологічна тепловізійна камера TVT TD-5422E1 забезпечує чудову якість відеоспостереження за рахунок поєднання оптичного та тепловізійного модулів. Це ідеальне рішення для безпеки на об'єктах з підвищеними вимогами до надійності системи відеоспостереження.
Основні характеристики
- Бренд: TVT
- Тип пристрою: Тепловівізійна відеокамера
- Матеріал корпусу: Метал
- Роздільна здатність камери: 5 Мп (2592x1944)
- Зовнішній вигляд: Циліндрична
Тепловізійна IP-відеокамера 5MP TVT TD-5422E1 (PE/VT) f=4mm, thermal 256x192 f=3.2mm - переваги
Завдяки металевому корпусу камера має високу стійкість до зовнішніх впливів, що робить її ідеальною для використання в складних погодних умовах. Роздільна здатність відео в 5 мегапікселів гарантує високу чіткість і деталізацію зображень, які можна використовувати навіть у судових розглядах.
Застосування
Ця модель активно застосовується для забезпечення безпеки на промислових підприємствах, у будівлях бізнес-центрів, на складах та в інших місцях, де потрібне цілодобове спостереження з високою точністю визначення підозрілої активності. Особливо ефективна у нічний час та умовах поганої видимості.
Вибираючи тепловізійну відеокамеру TVT TD-5422E1, ви отримуєте надійний та ефективний пристрій, який сприяє підвищенню безпеки та переваги у системах відеоспостереження на вашому об'єкті.
| PoE | Так |
| Smart функції | Виявлення анормального відео, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення пожежі, Захоплення облич, Зміна сцени, Класифікація цілей, Підрахунок цілей |
| Аудіовходи | Так |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Динамік | Так |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Карта пам'яті | MicroSD картка до 256 ГБ |
| Мікрофон | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Серія | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручною |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | Тепловізійна відеокамера |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 3.2 мм |
| Характеристика домофонной системы | |
| клас захисту | IP66 |
| Характеристика камеры | |
| Розміри | 217.8/80.5/80.3 мм |
| Характеристика модулятора/делителя | |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Характеристика видеорегистратора | |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Характеристики централи | |
| живлення | DC 12 В/PoE |
| Гарантія | 12 міс. |
| Характеристика монитора | |
| Бренд | TVT |
| Колір | Білий |
-
Як встановити та налаштувати Тепловізійна IP-відеокамера 5Mp TVT TD-5422E1 (PE/VT) f=4mm, thermal 256x192 f=3.2mm?
-
Чи є гарантія на Тепловізійна IP-відеокамера 5Mp TVT TD-5422E1 (PE/VT) f=4mm, thermal 256x192 f=3.2mm?
-
Скільки коштує Тепловізійна IP-відеокамера 5Mp TVT TD-5422E1 (PE/VT) f=4mm, thermal 256x192 f=3.2mm в 2026 році?
-
Чи є доставка на Тепловізійна IP-відеокамера 5Mp TVT TD-5422E1 (PE/VT) f=4mm, thermal 256x192 f=3.2mm по Україні?
-
Чи можна повернути Тепловізійна IP-відеокамера 5Mp TVT TD-5422E1 (PE/VT) f=4mm, thermal 256x192 f=3.2mm, якщо він не підійде мені?


