Комплект провідної системи відеоспостереження
Функції
- Записує відео з 4 камер;
- Підтримує формат запису аналогового відео 720;
- Підтримка ONVIF;
- Записування відео на жорсткий диск SATA з об'ємом пам'яті до 10 Тб;
- Зручно структурований графічний інтерфейс;
- Українська та російська мови інтерфейсу;
- Сучасна технологія стискування Н.264;
- Управління відеореєстратором – ОС Linux;
- Реалізовано функцію цифрового зуму;
- Максимальна тривалість файлу, що записується - 120 хвилин;
- Реєстратор оснащений 1-м аудіовходом;
- Реєстратор оснащений портом USB-миші;
- Порт USB 2.0;
- Наявність вбудованого Ethernet-адаптера;
- Легкий віддалений доступ до Neo-First iOS, Android, Windows;
- циклічний режим запису;
- Система захищена паролем;
- Гнучке налаштування прав користувачів;
| Характеристика камеры | |
| Тип камер | вулична |
| Модель | Tecsar AHDW-25F1M-eco |
| Тип технології | AHD |
| Кількість камер | 6 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Дозвіл | 1 Mp (720p) |
| Кольорова зйомка | є |
| Тип процесора та його виробник | Nextchip 2431H |
| Тип сенсора та його виробник | OmniVision OV9732 |
| Баланс білого | автоматичний |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/4'' |
| Фокусна відстань, мм | 2,8 мм |
| Функції | D-WDR, 2D-NR, PM, MD, HLI, OSD, AWB, AGC, AE |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 25 м |
| Діапазон робочих температур | -20 °С +60 °С |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 95% |
| Розміри | 157 х 70 х 66 мм |
| Вага, г | 650 г |
| Характеристика видеорегистратора | |
| Модель | Tecsar HDVR Modernist |
| Кількість та тип відеовходів | 8 BNC |
| Кількість та тип аудіовходів/аудіовиходів | 1 RCA / 1 RCA |
| Стандарти запису відео | PAL/NTSC, Н.264 |
| До каналів запису в реальному часі | 8 |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі DVR | AHDM |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі HVR | AHDM/720p |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі NVR | 720p/1080p |
| До VGA виходів | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 2 |
| HDMI-вихід | є |
| Ethernet | 10/100 Мбіт |
| Управління PTZ | є |
| Підтримка мобільних пристроїв | є |
| Підтримка CMS | є |
| Тип носія | SATA HDD |
| К-во та максимальна ємність диска | 1 x 10 ТБ |
| Напруга живлення | 12 В |
| Функції відеоаналітики | є |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C +40⁰C |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 210х190х43 мм |
| Вага | 600 г |
| Гарантія | 24 міс. |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Комплект відеоспостереження Tecsar 6OUT?
-
Чи є гарантія на Комплект відеоспостереження Tecsar 6OUT?
-
Скільки коштує Комплект відеоспостереження Tecsar 6OUT в 2026 році?
-
Чи є доставка на Комплект відеоспостереження Tecsar 6OUT по Україні?
-
Чи можна повернути Комплект відеоспостереження Tecsar 6OUT, якщо він не підійде мені?







