Мережевий відеореєстратор NVR (Network Video Recorder)
Функції
- Працює під керуванням вбудованої ОС LINUX;
- Підтримує синхронний запис цифрового сигналу по 8 каналах у роздільній здатності 5Мп;
- Відтворення запису по 2 каналам у форматі 5 Мп;
- Сучасна технологія стискування Н.264;
- Одночасна трансляція двох відеопотоків дає;
- Моніторинг у режимі реального часу (Full-HDReal-Timedisplay) з роздільною здатністю 1080 p;
- Підтримка 1 диска SATA із загальним обсягом пам'яті до 10 ТБ;
- Зручний графічний інтерфейс, що полегшує роботу з реєстратором;
- Українська та російська мови інтерфейсу;
- Реалізована функція цифрового зуму, що дозволяє збільшити області зображення, що цікавлять;
- Реєстратор оснащений двома відеовиходами для відтворення записаного/записуваного відео;
- Для перегляду відео можна підключити (HDMI-вихід), (VGA-вихід);
- Реалізовано зручний алгоритм пошуку файлів в архіві за датою, часом, типом події, каналом запису;
- Реєстратор оснащений аудіовиходом для відтворення записаного/записуваного звуку;
- Реєстратор має порт RS485;
- Реєстратор оснащений 2 портами USB 2.0.
Доступ до реєстратора з мобільних пристроїв
| Характеристика сетевого видеорегистратора | |
| Режим роботи | NVR |
| Кількість каналів запису | 4 |
| Кількість BNC відеовиходів | є |
| Формат запису відео | H.264/H.265 |
| Роздільна здатність запису в режимі NVR | 5М, 3М, 1080р |
| Стандарти запису відео | PAL/NTSC |
| До каналів запису 1080P в реальному часі | 4 |
| Кількість каналів одночасного відтворення | 4 |
| Тип носія | SATA HDD |
| До підтримуваних дисків*max ємність диска | 1 х 10 ТБ |
| Кількість USB 2.0 | 2 |
| Ethernet | є |
| Управління PTZ | є |
| робоча напруга | 12 В |
| Діапазон робочих температур | 0° ~ +55°C |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 255х236х44 мм |
| Вага | 1,2 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеореєстратор Tecsar NVR 4CH1H-QHD?
-
Чи є гарантія на Відеореєстратор Tecsar NVR 4CH1H-QHD?
-
Скільки коштує Відеореєстратор Tecsar NVR 4CH1H-QHD в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеореєстратор Tecsar NVR 4CH1H-QHD по Україні?
-
Чи можна повернути Відеореєстратор Tecsar NVR 4CH1H-QHD, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеореєстратор мережевий Tecsar, відеореєстратор Tecsar, відеореєстратор мережевий, реєстратор Tecsar


