- Працює під керуванням вбудованої ОС LINUX;
- Підтримує синхронну у форматі 1080р (1920х1080);
- Відтворення запису 1080р або 4 каналами 720р;
- Одночасна трансляція двох відеопотоків;
- Моніторинг у режимі (Full-HDReal-Timedisplay) 1080 p;
- Підтримка 1 диска SATA до 10 ТБ;
- Зручний графічний інтерфейс;
- Українська та російська мови інтерфейсу;
- Функція цифрового масштабування;
- Реєстратор оснащений трьома відеовиходами;
- Для перегляду відео (HDMI-вихід), (VGA-вихід);
- Реалізовано зручний алгоритм пошуку файлів;
- Реєстратор оснащений одним аудіовиходом;
- Реєстратор оснащений 2 портами USB 2.0.
| Характеристика камеры | |
| Тип камер | вулична |
| Модель | Tecsar IPW-1.3M-20F-poe |
| Кількість камер | 1 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Можливість використання на вулиці | є |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Дозвіл | 1280х960 |
| Максимальна роздільна здатність, Мп | 1,3 Мп |
| Підтримка RGB (кольорова зйомка) | є |
| Тип сенсора та його виробник | CMOS |
| Розмір матриці? 1/x" | 1/3'' |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Фокусна відстань, мм | 3,6 мм |
| Частота кадрів, к/с | 25 к/с |
| Функції | DWDR, 3DNR, AE, AWB, AF |
| Формати стиснення | H.264 |
| ІЧ-підсвічування | є |
| Дальність інфрачервоного підсвічування, м | 20 м |
| Тип інтерфейсу | провідний |
| PoE (Power over Ethernet) | є |
| Робоча напруга, | 12 В |
| Діапазон робочих температур | -30°C +70°C |
| Робоча вологість, трохи більше x% | не більше 90% |
| Розміри | 168x74x70 mm |
| Характеристика сетевого видеорегистратора | |
| Режим роботи | NVR |
| Кількість каналів запису | 8 |
| Кількість BNC відеовиходів | 1 |
| Кількість VGA відеовиходів | 1 |
| HDMI-вихід | є |
| Кількість та тип аудіовиходів | 1 RCA |
| Формат запису відео | H.264 |
| Роздільна здатність запису в режимі NVR | 8*1080P |
| Стандарти запису відео | PAL/NTSC |
| До каналів запису 1080P в реальному часі | 8 |
| До каналів запису 720P в реальному часі | 8 |
| Кількість каналів одночасного відтворення | 2х1080P/4х720P |
| Тип носія | SATA HDD |
| До підтримуваних дисків*max ємність диска | 1 х 10 ТБ |
| Кількість USB 2.0 | 2 |
| Ethernet | є |
| Управління PTZ | є |
| робоча напруга | 12 В |
| Діапазон робочих температур | 0° ~ +55°C |
| Робоча вологість | не більше 90% |
| Розміри | 255х236х44 мм |
| Вага | 1,2 кг |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Комплект відеоспостереження Tecsar IP 1OUT?
-
Чи є гарантія на Комплект відеоспостереження Tecsar IP 1OUT?
-
Скільки коштує Комплект відеоспостереження Tecsar IP 1OUT в 2026 році?
-
Чи є доставка на Комплект відеоспостереження Tecsar IP 1OUT по Україні?
-
Чи можна повернути Комплект відеоспостереження Tecsar IP 1OUT, якщо він не підійде мені?




