IP-відеокамера 4MP TVT TD-9443E3 (D/AZ/PE/AR7) f=7-22mm купити
IP-відеокамера TVT TD-9443E3 з роздільною здатністю 4 Мп і фокусною відстанню, що змінюється, надає високоякісне відеоспостереження в широкому діапазоні умов.
Основні характеристики
- Бренд: TVT
- Тип пристрою: IP-відеокамера
- Матеріал корпусу: Метал
- Роздільна здатність камери: 4 Мп (2592x1520)
- Зовнішній вигляд: Циліндрична
IP-відеокамера 4MP TVT TD-9443E3 (D/AZ/PE/AR7) f=7-22mm - переваги
Пристрій забезпечує чітку картину завдяки високій роздільній здатності та можливості детального зумування без втрати якості. Металевий корпус захищає камеру від механічних пошкоджень та атмосферних впливів, забезпечуючи довговічність використання.
Застосування
Ця камера ідеально підходить для встановлення в умовах, що потребують високого ступеня захисту та надійності, таких як банки, адміністративні будинки чи склади.
Вибір IP-відеокамери TVT TD-9443E3 - це інвестиція у надійну систему безпеки, яка забезпечує широкий спектр функцій та переваг для захисту вашої власності.
| Bitrate | 64Kbps - 8Mbps |
| PoE | Так |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовиходи | Так |
| Аудіовходи | Так |
| Відеовихід | 1 CVBS |
| Відеокодек | Smart H.265/H.265+/H.265/Smart H.264/H.264+/H.264/MJPEG |
| Дальність підсвічування | 100 м |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Карта пам'яті | MicroSD картка до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2592x1520) |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Серія | E |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручною |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Фокусна відстань | 7-22 мм |
| Характеристика домофонной системы | |
| клас захисту | IP67 |
| Робоча вологість | 95% |
| Характеристика камеры | |
| Розміри | 279.5/100.3/88.9 мм |
| Характеристика модулятора/делителя | |
| Робоча температура | -30 °C +60 °C |
| Характеристика видеорегистратора | |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Характеристики централи | |
| живлення | DC 12 В/PoE |
| Вага | 1.04 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Характеристика монитора | |
| Бренд | TVT |
| Колір | Білий |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9443E3 (D/AZ/PE/AR7) f=7-22mm?
-
Чи є гарантія на IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9443E3 (D/AZ/PE/AR7) f=7-22mm?
-
Скільки коштує IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9443E3 (D/AZ/PE/AR7) f=7-22mm в 2026 році?
-
Чи є доставка на IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9443E3 (D/AZ/PE/AR7) f=7-22mm по Україні?
-
Чи можна повернути IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9443E3 (D/AZ/PE/AR7) f=7-22mm, якщо він не підійде мені?


