IP-відеокамера 2MP TVT TD-9422S2H (D/FZ/PE/AR3) f=2.8-12mm купити
Представляємо вашій увазі IP-відеокамеру TVT TD-9422S2H, яка забезпечує високу якість зображення та широкий спектр функціональності для забезпечення безпеки вашої території.
Основні характеристики
- Бренд: TVT
- Тип пристрою: IP-відеокамера
- Матеріал корпусу: Метал
- Роздільна здатність камери: 2 Мп (1920x1080)
- Зовнішній вигляд: Циліндрична
IP-відеокамера 2MP TVT TD-9422S2H (D/FZ/PE/AR3) f=2.8-12mm - переваги
Конструкція камери виконана з металу, що робить її стійкою до зовнішніх впливів та забезпечує довговічність в експлуатації. Висока роздільна здатність 2 мегапікселі гарантує чіткість і деталізацію зображень, що вкрай важливо для систем відеоспостереження.
Застосування
Ця модель ідеально підходить для встановлення в офісах, на виробничих майданчиках, а також у приватних будинках та квартирах. Циліндрична форма камери дозволяє встановлювати її в будь-якому зручному місці, не порушуючи загального інтер'єру та екстер'єру приміщення.
Вибір IP-відеокамери TVT TD-9422S2H дозволить вам почуватися в безпеці завдяки високій якості відеоспостереження та надійності використаних у конструкції матеріалів.
| Bitrate | 128Kbps - 4Mbps |
| PoE | Так |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Захист периметра |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 2 |
| Карта пам'яті | MicroSD картка до 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Серія | H |
| Спрацювання за подією | По руху, По часу, Ручний, Тривога |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Характеристика домофонной системы | |
| клас захисту | IP67 |
| Робоча вологість | 95% |
| Характеристика камеры | |
| Розміри | 217.7/80.5/80.5 мм |
| Характеристика модулятора/делителя | |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Характеристика видеорегистратора | |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Характеристики централи | |
| живлення | DC 12 В/PoE |
| Вага | 640 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Характеристика монитора | |
| Бренд | TVT |
| Колір | Білий |
-
Як встановити та налаштувати IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9422S2H (D/FZ/PE/AR3) f=2.8-12mm?
-
Чи є гарантія на IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9422S2H (D/FZ/PE/AR3) f=2.8-12mm?
-
Скільки коштує IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9422S2H (D/FZ/PE/AR3) f=2.8-12mm в 2026 році?
-
Чи є доставка на IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9422S2H (D/FZ/PE/AR3) f=2.8-12mm по Україні?
-
Чи можна повернути IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9422S2H (D/FZ/PE/AR3) f=2.8-12mm, якщо він не підійде мені?


