IP-відеокамера 2MP TVT TD-9421S3B (D/PE/AR2) Black f=2.8mm купити
Ця сучасна IP-відеокамера TVT TD-9421S3B поєднує в собі високі технології та зручність використання, забезпечуючи кристально чисте зображення роздільною здатністю 2 мегапікселі.
Основні характеристики
- Бренд: TVT
- Тип пристрою: IP-відеокамера
- Матеріал корпусу: Метал
- Роздільна здатність камери: 2 Мп (1920x1080)
- Зовнішній вигляд: Циліндрична
IP-відеокамера 2MP TVT TD-9421S3B (D/PE/AR2) Black f=2.8mm - переваги
Циліндрична металева конструкція забезпечує високий рівень захисту елементів камери та збільшує термін її служби навіть за умов вуличної установки. Висока роздільна здатність 2 МП гарантує відмінну видимість навіть у темний час доби.
Застосування
Завдяки універсальній конструкції, камера підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього використання. Добре підійде для охорони приватних будинків, магазинів, складських приміщень.
Вибір IP-відеокамери TVT TD-9421S3B - це ваш крок до якісної та надійної системи відеоспостереження, яка забезпечить безпеку вашого майна та близьких.
| Bitrate | 64Kbps - 6Mbps |
| PoE | Так |
| Smart функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення людини, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовходи | Так |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Карта пам'яті | MicroSD картка до 128 ГБ |
| Мікрофон | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Підтримка браузерів | Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera |
| Протоколи | DDNS, DHCP, PPPOE, TCP/IP, UDP, FTP |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Світлочутливість | 0.0035 Люкс |
| Серія | S |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручною |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | DAHUA, HIKVISION, ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Характеристика домофонной системы | |
| клас захисту | IP67 |
| Робоча вологість | 95% |
| Характеристика камеры | |
| Розміри | 167.5/74.5/74.5 мм |
| Характеристика модулятора/делителя | |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Характеристика видеорегистратора | |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Характеристики централи | |
| живлення | DC 12 В/PoE |
| Вага | 390 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Характеристика монитора | |
| Бренд | TVT |
| Колір | Чорний |
-
Як встановити та налаштувати IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9421S3B (D/PE/AR2) Black f=2.8mm?
-
Чи є гарантія на IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9421S3B (D/PE/AR2) Black f=2.8mm?
-
Скільки коштує IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9421S3B (D/PE/AR2) Black f=2.8mm в 2026 році?
-
Чи є доставка на IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9421S3B (D/PE/AR2) Black f=2.8mm по Україні?
-
Чи можна повернути IP-відеокамера 2Mp TVT TD-9421S3B (D/PE/AR2) Black f=2.8mm, якщо він не підійде мені?


