Функції
- Підтримка мобільних пристроїв, що працюють на платформах iOS та Android;
- Широкий вибір додатків для мобільного моніторингу, різних за функціоналом та вартістю;
- Популярна програма XMEye для організації відеоспостереження через мобільні пристрої доступна Play Market, iTunes;
- Можливість підключення до програми великої кількості відеореєстраторів;
- Одночасне відображення на екрані відеопотоків з 1-ї та 4-х камер;
- Можливість запису на мобільний пристрій відео з будь-якого одного каналу в даний час;
- Перегляд відео з жорсткого диска відеореєстратора;
- Можливість керування PTZ-камерами з мобільного пристрою;
- Зручне меню перемикання видів із камер;
- При необхідності, Ви можете зробити скріншот того, що відбувається на об'єкті.
- Дозволяє працювати з реєстратором, перебуваючи у будь-якій точці земного;
- Реєстратори Tecsar можуть бути додані до програми серійного номера;
- До центральної системи керування можна підключити до 255 відеореєстраторів;
- Дозволяє інтегрувати в одну систему відеореєстратори різних виробників;
- Одночасний перегляд відео з 64 камер;
- Можливість вибору одного із двох потоків відео;
- Можливість запису відео та скріншотів на жорсткий диск комп'ютера;
- Можливість роботи з архівом відеореєстратора;
- Управління PTZ-камерами за допомогою комп'ютерної мишки;
- Дозволяє виконувати налаштування реєстратора з ПК;
- Доступне налаштування та виконання всіх функцій;
- Повністю русифікована;
- Доступ до програми захищений паролем;
Доступ до реєстратора через web-браузер
| Характеристика видеорегистратора | |
| Кількість та тип відеовходів | 4 BNC |
| Кількість та тип аудіовходів/аудіовиходів | 4 RCA / 1 RCA |
| Стандарти запису відео | PAL/NTSC |
| До каналів запису в реальному часі | 4 |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі DVR | 4 х 4 Мп |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі HVR | 2х4Мп+7х1080р |
| Канали та роздільна здатність запису в режимі NVR | 16x1080р |
| К-ть каналів одночасного відтворення | 4 |
| Кількість BNC відеовиходів | 1 |
| До VGA виходів | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 2 |
| HDMI-вихід | є |
| Ethernet | 10/100 Мбіт |
| Управління PTZ | є |
| Підтримка мобільних пристроїв | є |
| Тип носія | SATA HDD |
| К-во та максимальна ємність диска | 2 x 10 ТБ |
| Напруга живлення | 12 В |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C +40⁰C |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 354х263х50 мм |
| Вага | 4,5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Гібридний відеореєстратор CnM Secure 5-в-1 B4CH4A-QHD?
-
Чи є гарантія на Гібридний відеореєстратор CnM Secure 5-в-1 B4CH4A-QHD?
-
Скільки коштує Гібридний відеореєстратор CnM Secure 5-в-1 B4CH4A-QHD в 2026 році?
-
Чи є доставка на Гібридний відеореєстратор CnM Secure 5-в-1 B4CH4A-QHD по Україні?
-
Чи можна повернути Гібридний відеореєстратор CnM Secure 5-в-1 B4CH4A-QHD, якщо він не підійде мені?
Мітки: Гібридний відеореєстратор AHD Tecsar, Гібридний відеореєстратор, відеореєстратор AHD Tecsar



