| Bluetooth | Так |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Долонь, Застосунок, Карта, Ключ, Код, Обличчя |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Так |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Застосування | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Звукова індикація | Так |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Монтаж | Врізний |
| Підтримка мобільного застосунку | iCSee Home |
| Пам'ять відбитків пальця | 100 |
| Пам'ять карт / подій | 100 карт |
| Пам'ять кодів | 100 |
| Пам'ять користувачів | 100 |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Світлова індикація | Так |
| Сканер відбитка пальця | Так |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Струм споживання | 150 мА |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип пристрою | Замок біометричний |
| Товщина дверей | 40-120 мм |
| Характеристика камеры | |
| Розміри | Передня панель 415 / 65 мм, задня панель 405 / 83 мм |
| Характеристика модулятора/делителя | |
| Робоча температура | -10 °C ~ +70 °C |
| Характеристика видеорегистратора | |
| Wi-Fi | Так |
| Характеристики централи | |
| живлення | Літієва акумуляторна батарея 5000 мАг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Характеристика монитора | |
| Бренд | Trinix |
| Колір | Чорний |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Замок біометричний автономний Trinix TRL-8803BTV Black L/R з Bluetooth та Wi-Fi, розпізнаванням облич, долоней, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare?
-
Чи є гарантія на Замок біометричний автономний Trinix TRL-8803BTV Black L/R з Bluetooth та Wi-Fi, розпізнаванням облич, долоней, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare?
-
Скільки коштує Замок біометричний автономний Trinix TRL-8803BTV Black L/R з Bluetooth та Wi-Fi, розпізнаванням облич, долоней, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare в 2026 році?
-
Чи є доставка на Замок біометричний автономний Trinix TRL-8803BTV Black L/R з Bluetooth та Wi-Fi, розпізнаванням облич, долоней, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare по Україні?
-
Чи можна повернути Замок біометричний автономний Trinix TRL-8803BTV Black L/R з Bluetooth та Wi-Fi, розпізнаванням облич, долоней, зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare, якщо він не підійде мені?










