Функції
- Панель підходить до всіх аналогових відеодомофонів;
- Кольорова камера з роздільною здатністю 600 ТВЛ;
- 1/4" CCD матриця фірми Sony;
- Підтримка двонаправлених розмов;
- ІЧ-підсвічування (до 5 м);
- Підтримка режиму роботи день/ніч;
- Тривожний вхід/вихід;
- Антивандальний металевий корпус;
- Накладний монтаж;
- Колір корпусу сріблястий.
| Характеристика домофонной системы | |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Дозвіл | 600 TVL |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Дальність нічного підсвічування | до 5 м |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип установки | накладний |
| Підтримка Wi-Fi | ні |
| Кут огляду горизонталь/вертикаль | 120° |
| Гучний зв'язок | є |
| Підтримка SIP | ні |
| живлення | 12В DC |
| споживана потужність | 200 mA |
| Діапазон робочих температур | -40 — +50°С |
| Робоча вологість | не більше 90% |
| Розміри | 128 x 48 x 32 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Виклична панель DOM CS-02?
-
Чи є гарантія на Виклична панель DOM CS-02?
-
Скільки коштує Виклична панель DOM CS-02 в 2026 році?
-
Чи є доставка на Виклична панель DOM CS-02 по Україні?
-
Чи можна повернути Виклична панель DOM CS-02, якщо він не підійде мені?
Мітки: Виклична панель DOM, панель виклику, панель DOM



