Функції
- Дисплей: 4" TFT LCD (320х240);
- Блок сенсорних кнопок для швидкого запуску команд та налаштування;
- Інтерком на 4 монітори;
- Можливість підключення додаткових пристроїв;
- Відеовхід ТV;
- Вбудований блок живлення AC 220-240V;
- 4-х провідне підключення;
- Запис фото/відео, об'ємом до 64 Гб (слот для карти SD);
- Накладний монтаж
| Характеристика домофонной системы | |
| Діагональ екрану | 4'' (10 см) |
| Колір корпусу | білий |
| Дозвіл | 320 х 240 |
| Канали для підключення панелей та камер | є |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Унікальні функції | запис фото-відео авто/по руху; відеовхід ТV |
| Слот для картки SD | microSD об'ємом до 64 ГБ class 10 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип установки | накладний |
| живлення | вбудований блок живлення AC 220-240V |
| Діапазон робочих температур | від 0 до +40°С |
| Розміри | 168х118.5х20.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Відеодомофон DOM DS-4W?
-
Чи є гарантія на Відеодомофон DOM DS-4W?
-
Скільки коштує Відеодомофон DOM DS-4W в 2026 році?
-
Чи є доставка на Відеодомофон DOM DS-4W по Україні?
-
Чи можна повернути Відеодомофон DOM DS-4W, якщо він не підійде мені?
Мітки: Відеодомофон DOM, домофон DOM, DOM



