NeoLight OMEGA
Функції
- Готовий комплект: домофон, панель виклику, кабель "вита пара";
- 7 дюймовий кольоровий РКІ 800 х 480 з високою роздільною здатністю;
- Виконання без трубки, відмінний зв'язок із чистим звуком;
- Зручне кнопкове керування;
- 12 поліфонічних мелодій на вибір;
- Управління електричним замком;
- Загальний дзвінок на всі монітори;
- Прослуховування моніторів;
- Пересилання дзвінка на інші монітори;
- Функція "Не турбувати";
- Перегляд відео в реальному часі від панелі або камери;
- Налаштування яскравості, контрасту та кольоровості, гучності, відображення на дисплеї;
- Надширокий кут огляду панелі виклику - 110 градусів (кронштейн для повороту панелі на 30 градусів);
- Світлодіодне підсвічування панелі.
| Характеристика домофонной системы | |
| Діагональ екрану | 7’’ |
| Колір корпусу | білий чорний |
| Дозвіл | 800 х 480 |
| Вільні руки | є |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Унікальні функції | 12 поліфонічних мелодій виклику; функція "Аудіоняня" |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип установки | накладний |
| Гучний зв'язок | є |
| живлення | 15 В DC, (адаптер 220/15В у комплекті) |
| споживана потужність | 7Вт (не більше), 1 Вт (очікування) |
| Діапазон робочих температур | від 0 до +50°С |
| Робоча вологість | не більше 95% |
| Розміри | 185 х 127,5 х 17 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Комплект відеодомофону Neolight Omega та Neolight Optima?
-
Чи є гарантія на Комплект відеодомофону Neolight Omega та Neolight Optima?
-
Скільки коштує Комплект відеодомофону Neolight Omega та Neolight Optima в 2026 році?
-
Чи є доставка на Комплект відеодомофону Neolight Omega та Neolight Optima по Україні?
-
Чи можна повернути Комплект відеодомофону Neolight Omega та Neolight Optima, якщо він не підійде мені?
Мітки: відеодомофон Neolight Omega, відеодомофон Neolight Optima




