Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit.
- Бездротова технологія Jeweller;
- ARM процесор дає велику потужність;
- Система працює на Ethernet із підключенням GSM;
- Ajax Hub обслуговує до 100 пристроїв;
- Підключення до моніторингу системи 10 користувачів або охоронної компанії (за допомогою Contact ID).
- Всі роз'єми та кнопки заховані в корпус;
- Корпус захищений від розтину тампером;
- При відключенні зовнішнього живлення включається тривога;
- Час роботи на резервному харчуванні сягає 10 годин;
- Відгук датчиків перевіряється пінгами частотою від 12 секунд;
- Real time OS;
- модуль GSM;
- Алгоритм DeliverAnyway.
| Характеристики централи | |
| Покоління | Друге покоління Ajax |
| Максимальна кількість бездротових пристроїв, що підключаються | 100 пристроїв |
| Частота бездротових датчиків | протокол Jeweller (868/915 МГц) |
| Потужність радіопередавача датчиків | 20 мВт |
| Канали зв'язку | GSM (850/900/1800/1900 МГц), Ethernet |
| Вбудований акумулятор | так, Li-Pol |
| Ємність вбудованого акумулятора | 2 А*год |
| Час роботи без електроживлення | 10:00 |
| живлення | 110 - 250 В AC |
| Діапазон робочих температур | 0°С +50°С |
| Розміри | 162.7x162.7x35.9 мм |
| Вага | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Характеристика датчика движения | |
| Тип датчика | бездротовий |
| Тип сенсора руху | піроелектричний сенсор |
| Дальність детектування руху | |
| Горизонтальний кут детектування руху | |
| Вертикальний кут детектування руху | |
| Імунітет від свійських тварин | до 20 кг |
| Тип установки | кріплення на стіну |
| Висота інсталяції | |
| Захист від злому тампером | є |
| Дальність бездротового сигналу | |
| Частота передачі | 868 або 915 МГц в залежності від країни продажу |
| Потужність радіопередавача датчиків | 20 мВт |
| Тип елемента живлення | батарея CR123A |
| Термін роботи датчика від одного елемента живлення | до 7 років |
| робоча напруга | |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C – + 50⁰C |
| Робоча вологість | до 80% |
| Розміри | 110х65x50 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Характеристика датчика открытия | |
| Тип датчика | бездротовий |
| Тип установки | накладний |
| Поріг спрацьовування | 2 см |
| Дальність бездротового сигналу | |
| Частота передачі | 868 або 915 МГц в залежності від країни продажу |
| Потужність радіопередавача датчиків | 20 мВт |
| Тип елемента живлення | батарея типу CR123A |
| Термін роботи датчика від одного елемента живлення | до 7 років |
| робоча напруга | |
| Діапазон робочих температур | 0°С +50°С |
| Робоча вологість | трохи більше 80% |
| Розміри | Ø20 х 90 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Характеристика брелока | |
| Кількість кнопок | |
| Наявність тривожної кнопки | є |
| Дальність бездротового сигналу | |
| Частота передачі | 868 або 915 МГц в залежності від країни продажу |
| Потужність радіопередавача брелока | 20 мВт |
| Тип елемента живлення | батарея CR2032 |
| Термін роботи брелока від одного елемента живлення | до 5 років |
| робоча напруга | |
| Діапазон робочих температур | -20 ° С +50 ° С |
| Робоча вологість | не більше 90% |
| Розміри | 65 х 37 х 10 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Комплект сигналізації Ajax StarterKit білий?
-
Чи є гарантія на Комплект сигналізації Ajax StarterKit білий?
-
Скільки коштує Комплект сигналізації Ajax StarterKit білий в 2026 році?
-
Чи є доставка на Комплект сигналізації Ajax StarterKit білий по Україні?
-
Чи можна повернути Комплект сигналізації Ajax StarterKit білий, якщо він не підійде мені?
Мітки: Сигналізація Ajax StarterKit





