Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect
Характеристики
- Датчик легко встановлюється та налаштовується без спеціальних знань;
- Монтаж датчика за допомогою смарт-кріплень зручний та не пошкодить ремонт;
- Інформація, що передається датчиком, захищена від перехоплення та спроби підміни;
- Максимальна відстань між датчиком та центральним блоком становить 2000 м в умовах прямої видимості;
- Датчик використовує передачі сигналу частоту загального призначення 868 МГц.
- Поріг спрацьовування датчика – 2 см;
- Датчик вимірює температуру навколишнього середовища та передає інформацію про поточну температуру;
- металевих дверях, люках тощо;
- Можливість вибору логіки роботи (бістабільний або імпульсний сигнал);
- Корпус датчика захищений від розтину тампером;
- Завдяки спеціальному алгоритму енергозбереження, датчик працює від батареї типу CR123A до 7 років;
- Датчик працює із приймачем бездротових сигналів Ajax ocBridge.
| Характеристика датчика открытия | |
| Покоління | Друге покоління Ajax |
| Тип датчика | бездротовий |
| Тип установки | накладний |
| Поріг спрацьовування | 2 см |
| Дальність бездротового сигналу | |
| Частота передачі | 868 або 915 МГц в залежності від країни продажу |
| Потужність радіопередавача датчиків | 20 мВт |
| Тип елемента живлення | батарея типу CR123A |
| Термін роботи датчика від одного елемента живлення | до 7 років |
| робоча напруга | |
| Діапазон робочих температур | 0°С +50°С |
| Робоча вологість | трохи більше 80% |
| Розміри | Ø20 х 90 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect чорний?
-
Чи є гарантія на Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect чорний?
-
Скільки коштує Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect чорний в 2026 році?
-
Чи є доставка на Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect чорний по Україні?
-
Чи можна повернути Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect чорний, якщо він не підійде мені?
Мітки: Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect, датчик відкриття дверей/вікна Ajax, бездротовий датчик Ajax




