Комбінований бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect;
- Датчик визначає рух на відстані до 12 м і звук розбиття скла – до 9 м;
- Датчик можна налаштувати на захист одного вікна, так і цілого приміщення;
- Ігнорує свійських тварин вагою до 20 кг, висотою до 50 см;
- Датчик не спрацьовує на випадкові рухи неживих предметів;
- Корпус датчика захищений від розтину тампером;
- Завдяки спеціальному алгоритму енергозбереження, датчик працює від батареї CR123A до 5 років;
- Датчик працює із приймачем бездротових сигналів Ajax ocBridge;
| Характеристика датчика разбития стекла | |
| Покоління | Друге покоління Ajax |
| Тип датчика | бездротовий |
| Тип сенсора руху | пиросенсор |
| Дальність детектування руху | 12 метрів |
| Горизонтальний кут детектування | 88,5° |
| Вертикальний кут детектування | 80° |
| Тип акустичного сенсора | електретний мікрофон |
| Дальність детектування розбиття скла | 9 метрів |
| Імунітет від свійських тварин | до 20 кг |
| Можливість зовнішнього застосування | ні |
| Тип установки | кріплення на стіну |
| Висота інсталяції | 2,4 м |
| Захист від злому тампером | є |
| Частота передачі | 868 або 915 МГц в залежності від країни продажу |
| Дальність бездротового сигналу | 2000 м |
| Потужність радіопередавача датчиків | 20 мВт |
| Тип елемента живлення | батарея CR123A |
| Термін роботи датчика від одного елемента живлення | до 5 років |
| робоча напруга | 3 B |
| Діапазон робочих температур | 0°С +50°С |
| Робоча вологість | трохи більше 80% |
| Розміри | 110х65x50 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий?
-
Чи є гарантія на Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий?
-
Скільки коштує Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий в 2026 році?
-
Чи є доставка на Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий по Україні?
-
Чи можна повернути Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect білий, якщо він не підійде мені?
Мітки: Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect, датчик руху Ajax, датчик руху, бездротовий датчик руху



