Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect
- Інформація, що передається датчиком, захищена від перехоплення та спроби підміни;
- Максимальна відстань між датчиком та центральним блоком становить 2000 м в умовах прямої видимості;
- Датчик використовує передачі сигналу частоту загального призначення 868 МГц, яка вимагає ліцензії використання;
- Датчик визначає рух з відривом до 14 м, горизонтальний кут огляду - 88,5°;
- Ігнорує свійських тварин вагою до 20 кг, висотою до 50 см;
- Датчик не спрацьовує на випадкові рухи неживих предметів;
- Чутливість датчика регулюється. Можна підібрати оптимальну чутливість датчика виходячи з розмірів домашньої тварини, яка перебуватиме у приміщенні;
- Адаптивне регулювання потужності передачі, залежно від відстані до центрального блоку, дозволяє витрачати менше енергії батареї;
- Цифрова температурна компенсація забезпечує високу чутливість датчика навіть за нормальної температури в приміщенні, близька до температури людського тіла;
- Корпус датчика захищений від розтину тампером;
- Завдяки спеціальному алгоритму енергозбереження, датчик працює від батареї типу CR123A до 7 років;
- Датчик працює із приймачем бездротових сигналів Ajax ocBridge;
| Характеристика датчика движения | |
| Покоління | Друге покоління Ajax |
| Тип датчика | бездротовий |
| Тип сенсора руху | піроелектричний сенсор |
| Дальність детектування руху | 14 м |
| Горизонтальний кут детектування руху | 88,5° |
| Вертикальний кут детектування руху | 80° |
| Імунітет від свійських тварин | до 20 кг |
| Тип установки | кріплення на стіну |
| Висота інсталяції | 2,4 м |
| Захист від злому тампером | є |
| Дальність бездротового сигналу | 2000 м |
| Частота передачі | 868 або 915 МГц в залежності від країни продажу |
| Потужність радіопередавача датчиків | 20 мВт |
| Тип елемента живлення | батарея CR123A |
| Термін роботи датчика від одного елемента живлення | до 7 років |
| робоча напруга | 3 В |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C – + 50⁰C |
| Робоча вологість | до 80% |
| Розміри | 110х65x50 мм |
| Гарантія | 24 міс |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect білий?
-
Чи є гарантія на Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect білий?
-
Скільки коштує Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect білий в 2026 році?
-
Чи є доставка на Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect білий по Україні?
-
Чи можна повернути Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect білий, якщо він не підійде мені?
Мітки: Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect, датчик руху Ajax, датчик руху, бездротовий датчик руху




