| PoE | Так |
| Poe порт вихід | 1 |
| Poe порт вхід | 1 |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000Mbps x 3, PoE In Ethernet 10/100/1000Mbps x 1, PoE Out Ethernet 10/100/1000Mbps x 1 |
| Антена | 2 вбудовані всеспрямовані |
| Бездротовий стандарт | 802.11ac/a/b/g/n |
| Встановлення | Всередині |
| Живлення пристрою | PoE |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Кількість портів | 5 |
| Коефіцієнт підсилення | 5 дБі (2.4 ГГц), 5.6 дБі (5 ГГц) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Настінний |
| Оперативна пам'ять | 128 Мб |
| Особливості | Beamforming, Mesh |
| Підключення | Бездротове |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/с – 2.4 ГГц, 867 Мбіт/с – 5 ГГц |
| Процесор | Двоядерний процесор 880 МГц |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3 af/at |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac) |
| Тип пристрою | Точка доступу |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 5 ГГц + 2.4 ГГц (дводіапазонний) |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 750-1199 Мбіт/с |
| Характеристика камеры | |
| Розміри | 143 / 86 / 27.6 мм |
| Характеристика модулятора/делителя | |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Характеристики централи | |
| живлення | Passive PoE 48 В, PoE 802.3at/af |
| Вага | 261.2 г |
| Гарантія | 24 міс. |
| Характеристика монитора | |
| Бренд | Cudy |
| Колір | Білий |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Точка доступу настінна WiFi 5 Cudy AP1300 Wall з підтримкою Mesh дводіапазонна гігабітна AC1200?
-
Чи є гарантія на Точка доступу настінна WiFi 5 Cudy AP1300 Wall з підтримкою Mesh дводіапазонна гігабітна AC1200?
-
Скільки коштує Точка доступу настінна WiFi 5 Cudy AP1300 Wall з підтримкою Mesh дводіапазонна гігабітна AC1200 в 2026 році?
-
Чи є доставка на Точка доступу настінна WiFi 5 Cudy AP1300 Wall з підтримкою Mesh дводіапазонна гігабітна AC1200 по Україні?
-
Чи можна повернути Точка доступу настінна WiFi 5 Cudy AP1300 Wall з підтримкою Mesh дводіапазонна гігабітна AC1200, якщо він не підійде мені?






