Функції
- Внутрішній жорсткий диск типорозміру 3,5";
- Інтерфейс SATA III;
- Місткість 2000 ГБ;
- Об'єм буфера 64 МБ;
- Швидкість обертання шпинделя 7200 об/хв;
- Середній час очікування – 9 мс;
- Максимальна споживана потужність 6,7 Вт;
- Розміри 147 x 101.6 x 26,1 мм;
- Вага 626 р.
| Характеристика жесткого диска | |
| Тип | внутрішній |
| Типорозмір | 3.5" |
| Інтерфейс | SATA |
| Місткість | 2 ТБ |
| Об'єм буфера | 64 МБ |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Середній час очікування | 9 мс |
| Максимальна споживана потужність | 6,7 Вт |
| Розміри | 147 x 101.6 x 26,1 мм |
| Вага | 626 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Часто запитують
-
Як встановити та налаштувати Жорсткий диск Seagate Desktop HDD 7200.14 2TB 7200rpm 64MB ST2000DM001 3.5 SATAIII?
-
Чи є гарантія на Жорсткий диск Seagate Desktop HDD 7200.14 2TB 7200rpm 64MB ST2000DM001 3.5 SATAIII?
-
Скільки коштує Жорсткий диск Seagate Desktop HDD 7200.14 2TB 7200rpm 64MB ST2000DM001 3.5 SATAIII в 2026 році?
-
Чи є доставка на Жорсткий диск Seagate Desktop HDD 7200.14 2TB 7200rpm 64MB ST2000DM001 3.5 SATAIII по Україні?
-
Чи можна повернути Жорсткий диск Seagate Desktop HDD 7200.14 2TB 7200rpm 64MB ST2000DM001 3.5 SATAIII, якщо він не підійде мені?
Мітки: Жорсткий диск 3.5 Seagate Seagate Desktop, Жорсткий диск 3.5, Жорсткий диск Seagate Desktop



